Kurumsal

ZERGER bir değer, ZERGER bir birikim, ZERGER bir kültür olma yolunda koşar adımla yürümektedir. ZERGER’in şaşaa ile gösteriş ile çalım satmak ile işi yoktur. Onun bütün ihtişamı sadeliğindedir. ZERGER sadeliktir, ZERGER tevazudur, ZERGER görgüdür. ZERGER KÜLTÜRÜ bunların her birisini içerisinde barındırmaktadır. ZERGER dostu olmak yeri ve zamanında gereğini yapmaktır. Gereksiz tevazuyu da reddeder ZERGER. Zira bunda da aslında bir çeşit riya ve hasislik vardır. Nimetlerin kulun üzerinde görünmesi isteniyorsa ZERGER sadece bunu salık vermektedir. Birde gösteriş ve alayişten uzak insanın yakışanı ortamına göre kullanmasını.

 

ZERGER denge demektir, halin muktezasına uygun hareket etmektir…

 

ZERGER in dostları bunu çok iyi bilir. ZERGER olanı söyler, olmayanda ısrar etmez hatta olmayacağı tavsiye de etmez. ZERGER bir mağaza değildir, tezgahtar hiç değildir. Dostlarını bir bütün olarak ele alır. Kimine kişisel görünüm ve stil danışmanıdır. Kimisine bunun yanına yatırımı da koyar. Kimisine moral değeri verirken, kimisine de psikolojik danışmanlık yapar. Aslında ZERGER dostu ZERGER KÜLTÜRÜ’nde bunların hepsinin var olduğunu bilir ve talep eder. Talep edenin talip olduğuna en kestirme ve arızasız ulaşması yolunu açar ZERGER. Bu yolu açmak için gerekirse her fedakarlığı da yapmaya hazırdır. Sadakat ve vefa ZERGER’in bağının iki nadide çiçeğidir. Sadık ve vefalı kim varsa ZERGER’de her zaman bir adım öndedir.

 

ZERGER reklam yapmaz, ne olursan ol gel de demez. ZERGER dostunu seçer, gerekirse ayağına gider. Hep ben demeyi sevmez, biz der her daim. Sadakat, emniyet ve şeffaflık mesleğine tam biat etmiştir. İlkelidir ve bundan feragat etmez, bazen verirsin almaz.

 

ZERGER gönül dostudur. Hayat denen seyr-i sülukta, kendisine ihtiyaç olduğunda dostunun talebini ZERGER gibi işleyen bir yol arkadaşıdır…

Paylaş:
Maillist:
Web Page
ANASAYFA   •   ZRGR ONLINE SATIŞ   •  KURUMSAL   •   SİTE HARİTASI   •   ŞARTLAR ve KOŞULLAR   •   İLETİŞİM BİLGİLERİ